Product Details:
| Material | Aluminium |
| Wattage | 10W |
| Lighting Type | LED |
| Certification | ISI |
| Input Voltage | 220 V |
| IP Rating | IP33 |
| Frequency | 50 HZ |
We are engaged in offering Hybrid All In One Solar Street Light product to our clients. Our range of this products is widely appreciated by our clients
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Power Rating | 20 Watt |
| Certification | ISI |
| Weight | 2.5kg |
| Light Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
| Baterry | 12.8 V |
We are engaged in offering 20w Semi Integrated Solar Street Light product to our clients. Our range of this products is widely appreciated by our clients