Product Details:
| Minimum Order Quantity | 25 Piece |
| Body Material | Metal |
| Lighting Type | LED |
| Brand | SS Enterprises |
| Input Voltage | 12.8 V |
| Model Name/Number | 20wAIO |
| IP Rating | IP66 |
| Lighting Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
| Wattage | 20 W |
| Power Source | Solar |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 25 Piece |
| Body Material | Metal |
| Lighting Type | LED |
| Brand | SS Enterprises |
| Certification | RoHS |
| Input Voltage | 12.8 V |
| Model Name/Number | 30wAIO |
| IP Rating | IP66 |
| Lighting Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
| Wattage | 30 W |
| Power Source | Solar |
Keeping track with latest market trends we are devotedly engaged in offering a wide assortment of 30W Integrated Solar Street Light
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 25 Piece |
| Brand | SS Enterprises |
| Input Voltage | 12.8 V |
| Model Name/Number | 12wAIO |
| Body Material | Metal |
| Certification | RoHS |
| IP Rating | IP66 |
| Lighting Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Source | Solar |
| Wattage | 12 W |